E-Posta Listemize Katılın
Yeni Ürünler

Yıllardır kalite ve mutlak müşteri memnuniyeti ilkesi ile Konya da hizmet veren Bosmak Mermer Kesim sürekli yenilediği hizmet ağında, fonksiyonelliği ön planda tutarak sektörde önemli bir yer edindi.

 

2006 Yılından bugüne kadar;

Mermer yazma makinası,
Mermer kesme makinası,
Mermer işleme makinası,
Mezar taşı yazma makinesi,
Mermer kafa kesme makinası
çeşitlerinde imalatını ve satışını yapmaktadır. Bosmak Makina faaliyetlerine 1.000 m2 kapalı, 1.000 m2 açık alana sahip fabrikasında her geçen gün gelişerek ve tecrübe kazanarak devam etmektedir.

Firmamız, kurulduğu günden bugüne amaçladığı aşamaya, üretimde ve serviste seçkin kadrosunun takım ruhunu benimsemesi ile gösterdikleri üstün gayret ve çalışmalar sonucunda ulaşmıştır. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak en büyük amacımızdır.


Gelişen Türkiye Sanayii'nin değişen ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte kaliteli ve güvenilir makina üretimini hedef alan şirketimiz, güçlü bir teknik kadroya ve son derece esnek imalat kapasitesine sahiptir.

 

Değerlerimiz;

İşçi Sağlığı ve İş Güvenliği’nin bilincine sahip
- Müşteri memnuniyeti odaklı
- Projelere uygun, istenilen zamanda istenilen kalitede ürün teslimatı garantisi veren
- Güvenilir ve kaliteli hizmet prensibine sahip 
- Paydaşlarının memnuniyetine önem veren 
- Kurumsal gelişim ve kişisel eğitime önem veren
- Çevreye ve topluma duyarlı şirketimizi, sahip olduğumuz bu nitelikler doğrultusunda daha da ileri taşımak ve sürekli geliştirmektir
 
Hedeflerimiz;

Toplam Kalite Yönetimi felsefesinin ışığında, bölgemizdeki öncü konumunu daha ileriye götürerek, bütün paydaşlarımızın beklentilerini üst düzeyde karşılamak ve sektörümüzde ülkemizin önde gelen firmalarından biri olmaktır. 
HEP BİRLİKTE DAHA İLERİYE...

 

Galeri